Állásajánlatok

Operátor

Győr2018.11.15.

Azonosító: 4136
Operátorokat keresünk Győrbe.

A Katek Hungary Kft. részére keresünk kollégát akár ingyenes szállással.

Feladatok:
  • Gyártósori berendezések felügyelete
  • A gyártás zavartalan működésének biztosítása
  • Alkatrészek pótlása Késztermék minőségének ellenőrzése
  • Panelek darabolása
  • Kézi alkatrész-beültetés
  • Matricaragasztás
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Éleslátás
  • Megbízhatóság
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
Előnyök:
  • Elektronikai iparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Gyártósoron szerzett szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Széleskörű juttatási csomag (alapbér, műszakpótlék, cafeteria, jelenléti bónusz, bejárás térítés)
  • Kiszámítható és tervezhető munkarend
  • Tiszta, higiénikus és modern munkahelyi környezet
  • Családias munkahelyi légkör
  • Igény esetén szállás biztosítása!
Munkáltató profilja:

A Győri Ipari Parkban működő cég magas színvonalon, családias környezetben gyárt elektronikai termékeket nagynevű, részben autóipari megrendelői számára.

Egyéb:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • A munkavégzés helye: Győr

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató