Állásajánlatok

Szerelő

Székesfehérvár2018.12.10.

Azonosító: 5342
Szerelőket keresünk 3 műszakba Székesfehérvárra

Amerikai tulajdonú partnerünk részére keresünk munkatársakat 3 műszakba, akár szálláslehetőséggel is.

Feladatok:
  • Csapok és szelepek szerelés előtti ellenőrzése, szemrevételezéses és műszeres vizsgálatokat elvégzése
  • Az armatúrák összeszerelése és tesztelése utasítás szerint
  • Oszlopos- és állványos fúrógépek kezelése
  • Hidraulikus-, pneumatikus-, elektromos kisgépek kezelése
Elvárások:
  • Fémipari/gépipari/faipari szakmunkás végzettség vagy általános iskolai végzettség magabiztos fémipari tapasztalat
  • Megfelelő egészségi állapot és jó teherbírás
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek
  • 3 műszak vállalása (hétfőtől péntekig)
Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Kezdő alapbér: br. 200.000 Ft + műszakpótlék
  • Vonzó béren kívüli juttatási csomag: nettó 25.000 Ft a belépéstől kezdve
  • Negyedéves bónusz
  • Céges buszjáratok vagy 100 % beutazási támogatás (helyi és távolsági bérlet is)
  • Ingyenes szállás vagy albérlet támogatási lehetőség
Munkáltató profilja:

Hogy miért is lehet az Ön számára vonzó a lehetőség?

  • mert az országban egyedülálló technológiával dolgoznak
  • mert egy biztos anyagi háttérrel rendelkező cégcsoport tagja, ami 25 országban van jelen és több mint 10.000 munkavállalót foglalkoztat
  • mert családias hangulatú a munkakörnyezet
  • mert a próbaidő alatt egyénre szabott betanulási rendszer működik
  • mert a 8 órás munkaidőbe beletartozik két szünet is (amit nem kell ledolgozni)
  • mert nincs kötelezően elrendelt túlóra hétvégén

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató