Állásajánlatok

Folyamat technikus

Üllő2021.05.25.

Azonosító: 7694
A világ leggyorsabban növekvő számítógép gyártójának új üzemébe keresünk

Folyamat technikus kollégát

Feladatok:
  • A termelési területen felmerülő műszaki problémák megoldása
  • A termelés és a folyamat mérnökök közötti kommunikáció biztosítása
  • A mérnökök munkájának támogatása, komplex problémák észlelése és továbbítása a részükre
  • Részvétel a munkautasítások és riportok elkészítésében, valamint a gyártási folyamatok fejlesztésében
  • Beállítások elvégzése a vállalatirányítási rendszerben, alkatrész jellemzők és különböző folyamatok beállítása, módosítása
  • Asztali számítógépek, szerverek és munkaállomások tesztelése
  • A tesztelés folyamán előforduló hibák javítása, emellett a hibás alkatrészek beazonosítása és cseréje
Elvárások:
  • Középfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Linux alap parancssorok ismerete
  • Képesség önálló – és csapatmunkára egyaránt
Amit kínálunk:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Szálláslehetőség vidéki munkavállalók számára
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Üllő

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató