Állásajánlatok

Anyagmozgató

Székesfehérvár2018.12.10.

Azonosító: 6674
Anyagmozgatókat keresünk Székesfehérvárra

A székesfehérvári Videoton Ipari Parkban lévő partnercégünkhöz (2017-es Superbrands díjas és Bisnode AAA tanúsítvánnyal rendelkező cég **/ ) munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe saját állományba: Anyagmozgató

Feladatok:
  • A beérkező rakományok szállítóeszközről történő lepakolása, raktárban történő szakszerű elhelyezése
  • Az üzemi anyagkiszolgáláshoz szükséges anyagok gépi és kézi mozgatása
  • Késztermékek szállításra történő előkészítése, csomagolási feladatok ellátása
  • Az üzemben keletkezett hulladék anyag elszállítása a tárolóhelyre
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Nehézgépkezelői szakképzettség
  • Vezetőüléses targoncavezetői engedély
Amit kínálunk:
  • Alapbér bruttó 195.000 Ft/hó
  • Cafeteria: 8.000 Ft/hó
  • Mozgóbér már a próbaidő alatt is
  • Próbaidő letelte után 7000 Ft havi jelenléti bónusz
  • Magas műszakpótlékok
  • Év végi bónusz
  • Szociális juttatások ( gyermek tábor, üdülési kedvezmények stb.)
  • Saját állomány, határozatlan idejű szerződés
  • Helyi bérlet támogatása
  • INGYENES céges járatok: Sárbogárd, Bakonycsernye, Nádasdladány, Káloz, Mezőszentgyörgy, Nagylók, Pétfürdő, Berhida, Jásd, Tés, Perkáta, Kisláng, Enying irányokból
  • A Videoton Holding Zrt jóvoltából*: kedvezményes bankszámlaszám vezetési lehetőség, kedvezményre jogosító rendszeres vásárlási kuponok, családi nap, rendezvények /foci bajnokság, ping-pong verseny/, Videoton Dolgozókért Alapítvány által biztosított szociális támogatások, saját egészségügyi szűrő központ, kedvezményes szűrési lehetőségek, szakmai versenyek, folyamatos nyereményjátékok, kedvezményes étkezési lehetőség, kedvezményes fesztivál jegyek (pl. Fezen) és még sok más!

* a lehetőségek partnercégeinknél eltérőek lehetnek.

Munkáltató profilja:

**2017-es Superbrands díjjal és Bisnode AAA tanúsítvánnyal rendelkezik a VIDEOTON HOLDING ZRT., a Bisnode AAA (tripla A) tanúsítványát kapta meg 2018-ban is, mellyel Magyarországon csupán a cégek 0,63 %-a rendelkezik, és azt jelzi, hogy a VIDEOTON-nal az üzleti kapcsolat kialakításának pénzügyi kockázata rendkívül alacsony!

Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató