Állásajánlatok

Operátor

Gödöllő2018.10.15.

Azonosító: 5866
Gödöllőre keresünk operátorokat 3 műszakba.

Gáz és vízórák összeszerelésére keresünk operátor munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:
  • Gázmérők összeszerelése
  • Automata és manuális összeszerelő gépek kezelése
  • Termékek minőség ellenőrzése
  • Termékek legyártása a munkautasítások alapján
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat előnynek számít
  • 3 műszakos munkarend és álló munka vállalása
  • Pontosság, precizitás
Amit kínálunk:
  • Vonzó cafeteria: nettó 28 000 Forint
  • Műszakpótlékok már 14:00-tól
  • Teljesítmény bónusz negyedévente
  • Év végi bónusz
  • Ingyenes céges járatok (Csécse, Kartal, Hatvan, Acsa településekről)
  • Több munkaállomáson történik a napi munkavégzés
Munkáltató profilja:

Magyarország legnagyobb víz és gázóra forgalmazó cége.

Egyéb:

Munkavégzés helye: Gödöllő

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató