Állásajánlatok

HR munkatárs

Budapest2019.01.21.

Azonosító: 6641
Nagyvállalati partnercégünk keres HR munkatársat

Járműiparban tevékenykedő, magyar nagyvállalati holdingcégünk, közel 40 éves tapasztalattal rendelkezik. Az innováció központi szerepének köszönhetően, a vállalatok folyamatosan új termékeket, alkatrészeket, központi elemeket mutatnak be fejlődésük során, számtalan megrendeléssel országszerte. Termékeik a járműiparhoz kapcsolódó műanyag és fém alkatrészek, komplett fémszerkezetek akár egyedi gyártásban is.

A holding jövőbeli küldetéséhez, gyártó cégeinek HR funkcióit összefogó motivált, szakértő kollégát keresünk:

pozícióban.

Feladatok:
  • Olyan HR rendszerek és folyamatok összehangolása, mint például a teljesítményértékelési rendszer, a kompenzációs és juttatási rendszer,
  • A cég toborzási és kiválasztási folyamatainak irányítása,
  • Szervezeti hatékonyságelemzés, éves bérfejlesztés koordinálása,
  • Létszám tervezés, munkaerőforrás kalkulációja, fluktuációelemzés,
  • belső kommunikáció erősítése a vállalati kultúra megteremtése érdekében
  • Vezérigazgató munkájának aktív támogatása, éves beszámolók, prezentációk tekintetében
  • A csapatépítők, céges események szervezése, lebonyolítása.
Elvárások:
  • Minimum 4 éves céges releváns HR tapasztalat szükséges,
  • Főiskolai, egyetemi végzettség,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • B kategóriás vezetői engedély,
  • Magas szintű Excel, Word, PowerPoint ismeretek,
  • Innovatív attitűd.
Előnyök:
  • gyártócégnél szerzett HR tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Tőkeerős, magyar nagyvállalat HR munkatársaként közvetlen szakmai vezetőkkel dolgozhat,
  •  Inspiráló, szakmai feladatok és kihívások várják,
  • Változatos gyártó cégek és hozzájuk kapcsolódó HR funkciók kialakítása és összehangolása.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató