Állásajánlatok

ERP specialista

Székesfehérvár2022.06.27.

Azonosító: 8418
100%-ban magyar tulajdonú, 3 országban, 11 telephellyel működő nívós partnercégünk székesfehérvári központjába keresünk

ERP specialista kollégát

Feladatok:
  • IFS vállalatirányítási rendszer bevezetésében és üzemeltetésében való aktív közreműködés
  • ERP paraméterezés és tesztelés
  • SQL lekérdezések készítése
  • Adatbetöltések végrehajtása
  • ERP programmódosítások specifikálása, fejlesztése, tesztelése (PLSQL)
  • Szakmai témák egyeztetése az ERP szolgáltatóval
  • Felhasználók oktatása, felmerülő kérdésekkel, problémákkal kapcsolatban támogatás nyújtása

Elvárások:
  • IT/mérnöki végzettség VAGY legalább 3-5 év tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésében, működtetésében, fejlesztésében
  • SQL ismeret
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyök:
  • IFS, Oracle, Visual Studio felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal
  • Aktív közösségi élet

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató