Állásajánlatok

IS biztonsági mérnök- IS Security Engineer

Veszprém2022.05.31.

Azonosító: 8375
Partnerünk nemzetközi autóipari cég, innovatív technológiákkal dolgozó csapatába keresünk kollégát a következő pozícióba: IS biztonsági mérnök- IS Security Engineer
Feladatok:
  • Együttműködés a központi csapattal a globális követelmények helyszíni alkalmazása érdekében, helyi szinten eszkalációk és problémák kezelése
  • SCADA telepítések koordinálása az üzemi gépeknél
  • Részvétel a kulcsfontosságú rendszerek teljes életciklusában (specifikáció, tesztelés, telepítés, migráció, üzemeltetési támogatás stb.)
  • Telephely támogatása az IT biztonsági auditok dokumentációjával, a szükséges biztonsági alkalmazások telepítése a termelőeszközökön
  • Általános informatikai biztonsági ügyek kezelése, mint például biztonsági jegyek, USB-meghajtók kezelése, távoli csatlakozás érvényesítés, NDA kezelése, GDPR témák, stb.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Tapasztalat hasonló pozícióban VAGY érdeklődés az IT biztonság iránt
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • A hálózati infrastruktúra alapszintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés

Amit kínálunk:
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veszprém

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató