Állásajánlatok

Rendszermérnök

Budapest2021.01.05.

Azonosító: 7472

Budapesti Számítástechnikai partnercégünk részére keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat Rendszermérnök pozícióba

Feladatok:
  • Napi üzemeltetési feladatok ellátása mellett több mint 100 szerverből álló rendszeren történő feladatvégzés
  • Rendszerek kialakítása Microsoft technológiák használatával
  • Linux alapú kiszolgálók alkalmazása
  • Group Policy alkalmazása
  • Magas rendelkezésre állású szoftverek menedzselése
Elvárások:
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Szükséges szakmai ismeretek: MSSQL, IIS, Server2012R2/2016/2019, Hyper-V, Office365, Azure, Exchange2016, SCDPM, SCCM, SCVMM, Active Directory, Ubuntu, CentOS7/8, Kubernetes, Docker, HAProxy, Nginx, TFS
Amit kínálunk:
  • Stabil háttér, komoly referenciákkal bíró vállalati környezet
  • Szakmai kihívásokat ígérő, önálló munkavégzést támogató és ösztönző feladatkör
  • Mentorálás, szakmai támogatás nyújtása a betanulási időszak során
Egyéb:

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató