Állásajánlatok

Acceptance Engineer

Budapest2021.06.03.

Azonosító: 7600

Piacvezető telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Új szolgáltatások és pod-ok elfogadása a vállalat felhőalapú platformján
  • Üzemeltetés és karbantartáshoz köthető technológiák tanulmányozása, a szolgáltatás struktúra optimalizálása
  • Az acceptance platform architekturális tervezésében és DevOps fejlesztésekben való részvétel
Elvárások:
  • Legalább egy éves Linux üzemeltetés és karbantartás menedzsment tapasztalat
  • Python/shell scriptelésben tapasztalat
  • OpenStack architecture alapelveinek ismerete, valamint OpenStack üzemeltetésben és karbantartásban való jártasság
  • Online üzemeltetés és karbantartásra való képesség
  • Folyamatos fejlődés, új ismeretek szerzése, problémák önálló elemzése és megoldása
  • Jmeter, LoadRunner és más eszközök ismerete
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató