Állásajánlatok

Site Reliability Engineer

Budapest2021.02.18.

Azonosító: 7597

Piacvezető telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A cég Cloud szolgáltatásának monitorozása, üzemeltetése és karbantartása
  • A cég külföldi SRE architect csapatával együttműködés a Public Cloud szolgáltatás megfelelő üzemeltetése és karbantartása céljából, valamint rendszeres üzleti utakon való részvétel
  • Automatizált platformok és klasszikus eszközök tervezése, kódolása, implementálása a nagy skálázhatóságú public cloud megbízhatóságának és hatékony működésének biztosítása érdekében
  • Elosztott rendszerek tervezése és megvalósítása több régiós adatközpontok hálózatának menedzselésére, mint switchek, tűzfalak és routerek
  • A meglévő monitoring és ezzel kapcsolatos eszközök frissítésének és felülvizsgálatának kezelése
  • Támogatás és tanácsadás biztosítása a Cloud Service Center üzemeltető csapatának a telepített monitoring eszközök használatában és karbantartásában
  • Új vagy kibővített monitoring módszerek felkutatása, ezzel is támogatva a Cloud üzemeltető csapat folyamatosan fejlődő és bővülő SLI/SLO méréseit, design és tervezés ezen lehetőségek irányzásához
Elvárások:
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Tapasztalat virtualizációban, OpenStack, Cloud alapú infrastruktúrában
  • A felsoroltak közül két programozási nyelvben szerzett tapasztalat: C++, go, python vagy java
  • Kafka/middleware/relációs adatbázis szolgáltatások, domain-ek kapcsán szerzett tapasztalat
  • Szkript programozási ismeretek, mint Shell, Python, Perl, Ansible
  • Linux/Unix fejlesztési környezetben szerzett gyakorlat
  • Linux operációs rendszerben és környezetben való jártasság
  • IT eszközökkel szerzett tapasztalat, mint Zabbix, Elasticsearch, Logstash, Kibana
  • Erős hálózati alaptudás megléte, beleértve a következőket: Load Balancers, DNS, TCP/IP
  • Több mint két éves tapasztalat nagyméretű IT rendszerek üzemeltetésében és karbantartásában
Amit kínálunk:
  • Professzionális karrierlehetőség piacvezető multinacionális telekommunikációs cégnél
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató