Állásajánlatok

IoT Rendszerszervező/System Analyst

Budapest2020.11.04.

Azonosító: 7478

Budapesti távközlési- és IT szolgáltatással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Az értékesítésre szánt termékek és szolgáltatások kialakításában való részvétel
  • Együttműködés az üzleti területtel, termékfejlesztés
  • Fejlesztési és rendszer bevezetési feladatok koordinálása
  • A kapcsolódó rendszerek szakértői támogatása
  • A felmerülő igények követelményelemzése és a megfelelő IT megoldások megtervezése és tesztelése
  • Üzleti igények megértése, piac bevezetésben való részvétel
  • Magas szintű megoldási terv elkészítése
  • FS/FRS dokumentáció elkészítése (részletes funkció leírások, folyamatok, architektúra specifikáció)
  • Termék tesztelésben részvétel, tesztesetek írása, tesztfókuszok megadása
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és a tesztelőkkel
  • Riportolás, monitorozás
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség informatikus vagy mérnöki szakon
  • IT területen szerzett több éves releváns munkatapasztalat
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Rendszerszemlélet és stratégiai gondolkodás
  • Komplex folyamatok átlátására való képesség
  • Analitikus gondolkodás és jó problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Kezdeményező, koordinációs készség
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Tanulási vágy
Előnyök:
  • Agilis módszertan ismerete
  • JAVA és/vagy SQL tapasztalat
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató