Állásajánlatok

Monitoring Engineer

Budapest XIII. kerület2022.06.10.

Azonosító: 8411

Piacvezető telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Felelősség a nyilvános felhőplatform átfogó felügyeleti rendszeréért az üzemeltetés és karbantartás szempontjából
  • Az SLA elérése, valamint az üzemeltetési és karbantartási folyamat és képességek fejlesztése
  • A felügyeleti eszközök kezelése, konfigurációja és karbantartása
  • Szükség szerint dokumentáció készítése a karbantartási eszközök és a felügyeleti struktúra számára
  • Kommunikáció a partnerekkel (és az ügyfelekkel) a projekt irányítása, koordinálása, nyomon követése és ellenőrzése érdekében
  • A különböző technikai és nem technikai jellegű problémák megoldása
  • A fejlesztési lehetőségek azonosítása, javaslattétel a megvalósítható optimalizálási stratégiákra a projekt zökkenőmentes megvalósítása céljából

Elvárások:
  • Informatikai vagy más releváns szakterületen szerzett egyetemi diploma vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • 1-3 év releváns tapasztalat, lehetőleg a vállalati infrastruktúra/szerverek felügyelete terén
  • Felügyeleti eszközök ismerete pl. Prometheus, Zabbix, Grafana, Cacti stb.
  • Hatékony szervezési, interperszonális, elemző és kommunikációs készségek
  • Erős tanulási képesség és alkalmazkodóképesség

Előnyök:
  • Felhőalapú megoldásokkal kapcsolatos tapasztalat
  • SRE vagy DevOps terén szerzett jártasság
  • Adatbázisok és a virtualizáció alapszintű ismerete

Amit kínálunk:
  • Támogatás a munkába járáshoz (BKK utazási bérlet)
  • SZÉP kártya
  • AYCM SportPass
  • Magán egészségbiztosítás (Medicover)
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárosbarát munkahely)
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Ingyenes kávé
  • Fiatal és motivált csapat

Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató