Állásajánlatok

DevOps Engineer

Budapest2018.12.09.

Azonosító: 6716

Partnercégünk Közép-Kelet Európa vezető Source to Pay automatizálási szakértője, csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Nagyvállalati célrendszerek/szolgáltatások on-premise, vagy felhőben telepítése, paraméterezése, testreszabása
  • Segédalkalmazások, szolgáltatások fejlesztésében és továbbfejlesztésében való szakmai közreműködés
  • Partnercégek részéről érkező change request-ek feldolgozása, implementálása
  • Együttműködés projektvezetővel, tanácsadóval, gyártói és saját supporttal
  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok magas színvonalú ellátása
Elvárások:
  • Windows 2003/2008/2012 Server ismeret
  • Hálózati ismeretek (TCP/IP)
  • Microsoft Windows IIS ismeretek
  • .Net programozói tudás/tapasztalat (C#)
  • Oracle, SQL server 2005/2008/2012/2014 ismeret, SQL, PL-SQL programozási nyelvben jártasság
  • Középfokú angol nyelvtudás
Előnyök:
  • HTML, XML programozási ismeretek
  • Projektmunkában való tapasztalat
  • Php és wordpress tapasztalat
  • OCR/ICR rendszer implementáció vagy támogatás (pl. TIS eFlow, Kofax Capture és KTM, TIS eFlow, ReadSoft, IBM Datacap, EMC Captiva, VIM by Opentext, ABBYY FlexiCapture)
  • S2P/P2P/R2P automatizálási megoldások implementációja/támogatása terén szerzett tapasztalat (pl. SAP SRM, SAP MM, SAP FI, SAP VIM, Basware, Oracle FI, Microsoft Dynamics AX, Bravosolution, Ariba)
  • ERP (SAP, Oracle FI, Microsoft DAX, PeopleSoft, IFS, MFG Pro, Libra), azon belül Sourcing, Procurement vagy Accounts Payable support tapasztalat
  • Egyéb európai nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal csapat, barátságos légkör, kreatív munka
  • Változatos feladatok, nemzetközi ügyfelek
  • Tapasztalatszerzés globális piacvezető technológiák terén
  • Otthoni munkavégzés lehetősége – home office
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató