Állásajánlatok

System Analyst

Székesfehérvár2019.02.14.

Azonosító: 6738

Amerikai tulajdonú partnerünkhöz keresünk System Analyst kollégát Székesfehérvárra.
Távmunka lehetősége biztosított.

Feladatok:
  • Üzleti folyamatok fejlesztése
  • A saját projektek területét érintő gyári folyamatok teljes körű ismerete
  • Proaktív részvétel a rendszert érintő folyamatfejlesztésekben
  • Projekt költségeinek tervezése a rendelkezésre álló források alapján
  • Új technológiák megismerése, alkalmazása
Elvárások:
  • Informatikai területen szerzett diploma
  • Rendszerelemző/tervező képesség
  • AS/400 ismeret (IBM i)
  • 3-5 év informatikai alkalmazások fejlesztésében/üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
Előnyök:
  • SQL ismeretek
  • 3+ év AS/400 tapasztalat
  • IT projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi, fiatalos és dinamikus csapat
  • Szakmai és személyes kompetenciák fejlesztése tréningeken
  • Otthoni munkavégzés lehetősége
  • Kimagasló juttatási csomag
  • Előrelépési lehetőség

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató