Állásajánlatok

Szoftvertesztelő mérnök

Budapest2019.12.03.

Azonosító: 7190

Fékrendszerek gyártására szakosodott piacvezető nemzetközi hátterű partnercégünkhöz, Budapesti munkavégzésre keresünk Szoftvertesztelő mérnök munkatársat.

Ha szívesen dolgoznál ütközés elkerülő rendszeren, ezzel is hozzájárulva a biztonságos vasúti közlekedéshez, akkor várjuk jelentkezésed!

Feladatok:
  • Tesztkörnyezet kialakítása és automatizált tesztek készítése
  • Hardware – szoftver integrációs rendszerek, valamint feldolgozó algoritmusok tesztelése
  • Teszt specifikációk és teszt riportok írása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jártasság szoftvertesztelésben
  • Teszt specifikációk és automatizált tesztek írásában szerzett tapasztalat
Előnyök:
  • MATLAB, Linux, C++ tapasztalat
  • Beágyazott rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Kellemes légkörben, innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal történő munkavégzés
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetősége
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató