Állásajánlatok

Test Manager

Budapest2019.12.06.

Azonosító: 7192

Fékrendszerek gyártására szakosodott piacvezető nemzetközi hátterű partnercégünkhöz, Budapesti munkavégzésre keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Teszt menedzser

Ha szívesen dolgoznál ütközés elkerülő rendszeren, ezzel is hozzájárulva a biztonságos vasúti közlekedéshez, akkor várjuk jelentkezésed!

Feladatok:
  • Teszt környezet meghatározása és a tesztelők munkájának koordinálása
  • Tesztelési folyamat felépítése modultesztektől a járműves validációig (SIL és HIL tesztek)
  • Validációs és verifikációs stratégia kidolgozása a villamosokra fejlesztendő ütközés elkerülő rendszer számára
  • Dokumentum-, architektúra-, és kódreview-k vezetése
  • Projektek auditokra való felkészítése
  • Technikai egyeztetés a rendszermérnökökkel
  • Teszteléshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves tesztelői és összetett rendszerek teszt stratégiájának meghatározásában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
Előnyök:
  • C++ tesztelési tapasztalat
  • Linux és MATLAB ismeretek
  • Német nyelvtudás
  • Járműipari területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Kellemes légkörben, innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal történő munkavégzés
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetősége
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató