Állásajánlatok

Beágyazott Szoftverfejlesztő mérnök

Budapest2020.05.25.

Azonosító: 7352

Amennyiben legalább egy év szakmai tapasztalattal rendelkezel szoftverfejlesztésben és szívesen dolgoznál változatos és izgalmas nemzetközi projekteken, várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Szoftverkomponensek implementálása
  • Biztonságkritikus funkciók tervezése
  • Terméktámogatás: részvétel a fejlesztés teljes életciklusában
  • Részvétel technikai felülvizsgálatokban
  • Rendszerintegráció és -konfiguráció
  • Dokumentációk készítése és karbantartása
  • A munkavégzés során szoros együttműködés a teszt csapattal
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • C programnyelv mély ismerete
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Minimum 1 év tapasztalat beágyazott rendszerek tervezésében vagy tesztelésében
  • Utazási hajlandóság
Előnyök:
  • Tesztelési módszerekben való jártasság
  • Hálózati kommunikációban szerzett tapasztalat
  • Valósidejű operációs rendszerek ismerete
  • Jira, Svn, Enterprise Architect gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Kellemes légkörben, fiatalos és támogató csapatban történő munkavégzés
  • Képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetősége
  • Szakmai fejlődési lehetőség, innovatív termékekkel és technológiákkal való munkavégzés

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató