Állásajánlatok

IP Fixed hálózati mérnök

Budapest2023.03.16.

Azonosító: 8811
Piacvezető telekommunikációs partnercégünk megbízásából keresünk hálózati mérnök munkatársat az alábbi pozícióba: IP Fixed hálózati mérnök
Feladatok:
  • Műszaki támogatás nyújtása az ügyfelek részére önállóan vagy a műszaki támogató csapattal együttműködve
  • Különböző technikai megoldások kidolgozása és tervdokumentumok kiadása: HLD, LLD
  • Részletes információ szolgáltatása az Access Network Products beállításáról, konfigurálásáról és frissítéséről
  • Értékesítés előtti támogatás nyújtása teszteléshez, ajánlattételhez vagy workshopok megtartásához a Fixed Access Network területén
  • A tesztelés, ajánlattételek és workshopok alatt felmerülő műszaki problémák megoldása és nyomonkövetése
  • Az ügyfél igényei szerint technikai támogatás és tanácsadás nyújtása
  • A hardverekkel és szoftverekkel kapcsolatos hibák elhárítása, a hálózattal/alkalmazással kapcsolatos problémák felismerése és azonosítása
  • Különféle ágazatok eszközeinek, műszaki ismereteknek, laboratóriumi felszereléseknek és on-line erőforrásoknak a használata az ügyfelek részére nyújtott a műszaki támogatás biztosításához
Elvárások:
  • Felsőfokú mérnöki, preferáltan távközlési végzettség
  • CCNA minősítés, preferáltan Huawei/Cisco/Juniper tanusítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Rövid utazások vállalása ügyféltalálkozókhoz
Amit kínálunk:
  • Modern technológiával való munkavégzés lehetősége
  • Kiváló karrierlehetőség multinacionális cég újonnan induló központjában
  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest XIII.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató