Állásajánlatok

Public Cloud IT Engineer

Budapest2020.07.08.

Azonosító: 7256

Piacvezető telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Ha több éves tapasztalattal rendelkezel a területen és szívesen csatlakoznál dinamikusan bővülő csapatukba akkor, várjuk jelentkezésed

Feladatok:
  • Elosztott rendszerek tervezése és létrehozása, több régió adatközpont hálózati eszközeinek menedzselése, mint switch-ek, tűzfalak és routerek
  • A Cloud szolgáltatás monitorozásának, üzemeltetésének és karbantartásának menedzselése
  • A meglévő monitoring rendszer és a kapcsolódó eszközök frissítésének és felülvizsgálatainak irányítása
  • Tervezés, kódolás, implementálás
  • Támogatás és tanácsadás biztosítása a Cloud Service Center üzemeltető csapatának a telepített ellenőrző eszközök használatában és karbantartásában
  • Együttműködés a külföldi SRE architect csapattal a cég publikus felhő szolgáltatásának megfelelő üzemeltetése és karbantartása céljából
  • Új vagy bővített monitorozó beállítások felkutatása, ezzel is támogatva a Cloud üzemeltető csapatnak folyamatosan fejlődő és bővülő SLI/SLO méréseit
  • Országos és külföldi üzleti utakon való részvétel
Elvárások:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Több éves tapasztalat virtualizáció, OpenStack, Felhő alapú infrastruktúrában
  • A felsoroltak közül két programozási nyelvben való jártasság: C++, go, python vagy java
  • Kafka, middleware, relációs adatbázis szolgáltatásokban szerzett tapasztalat
  • Szkript programozási ismeretek, mint Shell, Python, Perl, Ansible
  • Linux/Unix fejlesztési környezetben szerzett gyakorlat
  • Linux operációs rendszerben és környezetben szerzett ismeretek
  • A következő IT eszközökben szerzett tapasztalat: Zabbix, Elasticsearch, Logstash, Kibana
  • Erős hálózati alaptudás beleértve a következőket: Load Balancers, DNS, TCP/IP
  • Nagyméretű IT rendszerek üzemeltetésében és karbantartásában szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Professzionális karrierlehetőség piacvezető multinacionális telekommunikációs cégnél
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató