Állásajánlatok

C# fejlesztő (asp.net Core)

Budapest2024.01.16.

Azonosító: 9097
Szállodaipari szoftverek piacvezető szolgáltatójához keresünk munkatársat

C# fejlesztő (asp.net Core) pozícióba

Feladatok:
  • A vállalat szállodaipari webalkalmazásainak fejlesztése C# nyelven
  • Fejlesztési igények végrehajtása
  • Fejlesztések optimalizálása és dokumentálása
Elvárások:
  • Legalább 3-5 év asp.net Core webAPI tapasztalat
  • PostgreSQL tapasztalat
  • Git
  • Erős OOP és SOLID szemlélet
Előnyök:
  • Az alábbiak ismerete:
  • RabbitMQ
  • Angular
  • Firebird
  • Docker
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló karrierlehetőség egy piacvezető vállalatnál
  • Teljes home office lehetőség
  • Munkavégzés helye: home office, illetve kéthetente személyes jelenlét a budapesti irodában

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató