Állásajánlatok

Full stack webfejlesztő és Front-end fejlesztő

Budapest2020.05.28.

Azonosító: 5835
Szívesen szereznél fejlesztői tapasztalatot nemzetközi projektekben és használnád napi szinten angol nyelvtudásod? Partnercégünknél lehetőséged adódik széleskörű tapasztalatok megszerzésére ezen a területen.
Front-End fejlesztő és Full stack webfejlesztő pozícióba keresünk munkatársat nyílt forráskódú ECM rendszer fejlesztésével foglalkozó számítástechnikai partnercégünk számára.

Feladatok:
  • Front-end fejlesztő pozícióban HTML5, CSS és Javascript framework használata van fókuszban a fejlesztés során.
  • Full stack fejlesztőként lehetőséged adódik a következő technológiákkal dolgozni: Git, Typescript, .NET Framework 4.6.1, Microsoft SQL.
Elvárások:
Várjuk jelentkezésed amennyiben legalább 4-5 év tapasztalattal és folyékony angol nyelvtudással rendelkezel.

Amit kínálunk:

Csatlakozásod esetén családias légkörben dolgozhatsz, a legmodernebb technológiák használatával, ezáltal a szakmai fejlődés garantált.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató