Állásajánlatok

Intune üzemeltető

2021.07.08.

Azonosító: 7800
Világszerte piacvezető agráripari szegmensben tevékenykedő, elsősorban növényvédelemmel foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk

Intune üzemeltető kollégát

Feladatok:
  • Intune MDM és MAM adminisztráció, támogatás és tervezés
  • Konfigurációs profilok létrehozása, beleértve az egyéni profilokat
  • EMS E3 licencelés
  • Alkalmazások kezelése iOS, Mac OS, Android és Windows eszközökön
  • Mobil tartalomkezelés (MCM)
  • Vállalati e-mail konfiguráció iOS, MAC OS, Android és Windows mobil eszközökön
  • Robusztus eszközök manuális regisztrálása
  • PowerShell szkript profilok alkalmazása
  • Alkalmazások telepítése a Microsoft Store for Business segítségével
  • Eszközfelvételi program/Apple Business Manager használata
  • Alkalmazások tanúsítványkezelése
  • APNS megújítás
  • XCode használata iOS és Mac eszközök hibaelhárításához
  • Android eszközök hibaelhárítása
Elvárások:
  • Windows, iOS, Mac OS, Android, HoloLens és Rugged eszközök használatában szerzett több éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Megfelelési irányelvek és feltételes hozzáférés ismerete
  • Alkalmazás aláírás használata iOS és Mac alkalmazásokhoz
  • Több éves releváns munkatapasztalat a következők használatával: Android for Enterprise, Android Studio, Windows Autopilot, Log Analytics eszköz, Azure biztonsági csoportok (dinamikus és hozzárendelt)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Teljes home office lehetőség
  • Munkavégzés multinacionális környezetben
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Home office

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató