Állásajánlatok

IT Engineer- IT Mérnök

Budapest2022.03.26.

Azonosító: 8238
A számítástechnikai infrastruktúra vezető globális szolgáltatójának csapatába keresünk

IT Engineer- IT mérnök kollégát

Feladatok:
  • 1st/2nd/3rd level szintű technikai támogatás nyújtása világszerte telefonon, e-mailben, interneten és távoli hozzáférésen keresztül az vállalat ügyfelei, partnerei részére
  • Az ügyfeleket érintő problémák azonosítása
  • Hatékony intézkedések meghozatala a súlyos incidens helyreállítása és a kiváltó ok semlegesítése érdekében
  • Hibaelhárítás a hardver/szoftverproblémák esetén, a kiváltó okok megtalálása és hatékony megoldás nyújtása az SLA-n belül
  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a szakértői csapattal
  • Az Európából/Közel-Keletről/Afrikából érkező ügyfélszolgálati kérések kezelése IT-termékeinkkel (szerverek) kapcsolatban azáltal, hogy a fizikai rétegtől az alkalmazási rétegig terjedő ügyféltámogatást nyújt
  • Részvétel az informatikai termékmegoldások megvalósítását célzó projektekben.
  • Részletes tájékoztatás nyújtása az informatikai termékek konfigurálásáról és a frissítések kapcsán
  • A szervizkérelmek folyamatának nyomon követésére szolgáló szakmai rendszer működtetése és karbantartása
  • Szükség esetén segítségnyújtás az információgyűjtésben és a helyszíni hibaelhárításban
  • 7X24 szolgáltatás nyújtása az ügyfélbázisnak a csapatmunkában
Elvárások:
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Szerverek és az operációs rendszerek ismerete (Windows, Linux, Unix)
  • Magabiztos tudás az X86-os szerverekről és azok architektúrájáról
  • Erős hibaelhárítási készség
  • A problémák meghatározására és az ismert megoldások nyújtására való képesség az ügyfelek magas szintű elégedettsége érdekében
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
Előnyök:
  • Szerverekkel kapcsolatos gyakorlati tapasztalat
  • Francia/arab/német/spanyol/olasz nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Home office lehetőség
  • Nemzetközi, modern környezet
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató