Állásajánlatok

Kiberbiztonsági szakértő

Budapest2022.07.22.

Azonosító: 8477
Piacvezető telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Felelős a kibertámadások kivédéséért, a felhasználói adatvédelemért, biztonságkezelésért
  • A nyilvános felhő biztonsági tanúsítványának kezelése, például PCI-DSS, SOC, C5, stb.
  • Kezeli a Cloud platform sebezhetőségét, valamint folyamatosan optimalizálja a sebezhetőség kezelési folyamatot
  • Az üzleti biztonsági kockázatok felmérése és rangsorolása, valamint a kockázatok hatékony kezelése
  • A biztonsággal kapcsolatos folyamatok és szabályozások kidolgozása és optimalizálása, beleértve a biztonsági incidensek válaszfolyamatát, a biztonsági konfigurációs specifikációkat és a biztonsági elfogadási szabványokat
  • Különböző biztonsági rendszerek koordinálása, például a WAF, az AntiDDoS és az IPS karbantartását és incidensre adott válaszát
  • Együttműködés a partnerrel, K+F új biztonsági termékek tervezése és bevezetése érdekében, új biztonsági szolgáltatások bevezetése a piaci és versenykövetelmények alapján

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség kiberbiztonsági, számítástechnikai, információs technológiai vagy kapcsolódó tudományterületeken
  • 4-8 év kiberbiztonsági területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Általános ismeretekkel rendelkezik az ISO 27001 és a GDPR szabványokról, valamint az információbiztonsági rendszerekről
  • Rendelkezik általános ismeretekkel az iparág biztonsági tanúsítványairól, mint például a PCI-DSS, SOC és C5
  • Széleskörű informatikai ismeretekkel rendelkezzen, például operációs rendszerek, adatbázisok, fizikai szerverek és webtárolók

  • Biztonsági tanúsítványok, például a CISSP és a CCSP megléte
Amit kínálunk:
  • Támogatás a munkába járáshoz (BKK utazási bérlet)
  • SZÉP kártya
  • AYCM SportPass
  • Magán egészségbiztosítás (Medicover)
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárosbarát munkahely)
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Ingyenes kávé
  • Fiatal és motivált csapat
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató