Állásajánlatok

Product Owner

Budapest2022.08.29.

Azonosító: 8135
Szállodaipari szoftverek piacvezető szolgáltatójához keresünk munkatársat

Product Owner pozícióba

Feladatok:
  • Szállodai webalkalmazás fejlesztésének operatív irányítása és hatékony leszállítása
  • Az ügyfelek és a fejlesztők közötti kommunikáció biztosítása
  • Projekt backlog kezelése
  • A technológiai elképzelések megértése és formába öntése
  • Részvétel a specifikációk, rendszertervek készítésében
  • Projektek megvalósításnak irányítása, melyek a következő technológiák valamelyikét tartalmazzák: asp.net core (C#), Docker, Angular, Onpremise / Cloud
Elvárások:
  • Webes vagy IT alkalmazás fejlesztés vezetésben/IT projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Vezetői affinitás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Napi feladatok, határidők betartására és betartatására való képesség
  • Problémafelismerő- és megoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Tervezési gyakorlat webes multitenant architektúrák terén
Előnyök:
  • Szállodai ügyviteli területen szerzett tapasztalat
  • Szállodai szoftverek fejlesztésében való jártasság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló karrierlehetőség egy piacvezető vállalatnál
  • Home office lehetőség
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató