Állásajánlatok

Delphi fejlesztő

Budapest2018.09.20.

Azonosító: 646
Delphi fejlesztő munkatársat keresünk Budapestre.

Szállodainformatikai megoldások piacvezető szolgáltatójának részére keresünk munkatársat Delphi fejlesztő pozícióba Budapestre.

Feladatok:
  • A vállalat szállodainformatikai megoldásainak fejlesztése (elsősorban szállodai front office rendszer)
  • Termékkód fejlesztése Delphi nyelven
  • Együttműködés a termékfejlesztő kollégákkal
Elvárások:
  • Legalább két év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Korábbi fejlesztési tapasztalat Delphi-ben
  • Adatbáziskezelési tapasztalat és verziókezelő ismeretek
  • OOP szemlélet
Előnyök:
  • Interbase/Firebird tapasztalat
  • Git ismeret
Amit kínálunk:
  • Stabil háttér, munkavégzés egy komoly referenciákkal bíró, piacvezető vállalatnál
  • Önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkör
  • Munkavégzés egy jó hangulatú, összetartó csapat tagjaként
Munkáltató profilja:

Szállodainformatikai megoldások piacvezető szolgáltatója Magyarországon.

Egyéb:

A munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató