Állásajánlatok

Front-end fejlesztő

Budapest2019.11.15.

Azonosító: 7113

Szeretnéd szakmai tudásod gyarapítani nemzetközi projekteken? Partnercégünknél nem csak fejlesztői tapasztalatokat szerezhetsz, de az angol nyelvismereted is használhatod.

Nyílt forráskódú ECM rendszer fejlesztésével foglalkozó számítástechnikai partnercégünk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Front-End fejlesztő

Feladatok:
  • Megadott mockup-ból kóddá alakítás
  • Front-End komponensek fejlesztése saját UI-al vagy adott mockup alapján pixelpontosan
  • A következő technológiák használata: HTML5, CSS, JavaScript frameworks
Elvárások:
  • Tapasztalat Front-End fejlesztésben, web felületek építésében
  • Több éves HTML5 és CSS ismeret és tapasztalat
  • Több JavaScript framework alapos ismerete és ezekben szerzett tapasztalat (pl. Angular, React.js, Aurelia)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Amit kínálunk:
  • Családias légkör
  • Hosszú távon számolnak a munkavállalókkal
  • A legmodernebb technológiákat használják, ezáltal a szakmai fejlődés garantált
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató