Állásajánlatok

Informatikai felelős

Miskolc2020.12.15.

Azonosító: 7520

Gyógyszeripari partnercégünk miskolci telephelyére keresünk munkavállalókat Informatikai felelős pozícióba

Feladatok:
  • a gyáregység ügyviteli, ipari informatikai, valamint telekommunikációs rendszereinek, és egyéb, a hatáskörébe tartozó rendszerek karbantartási, javítási, felújítási, hibaelhárítási, és beruházási tevékenységeinek elvégzése az érvényes eljárások, utasítások, GMP és biztonságtechnikai szabályok betartása mellett
  • a gyáregység ügyviteli, ipari informatikai, valamint telekommunikációs rendszereinek, és egyéb hatáskörbe utalt rendszerek rendelkezésre állásának biztosítása
  • a központi informatikai szervezetek informatikai rendszergazdáival, szakértőivel és a beszállítókkal együtt biztosítja, a telephely informatikai, kommunikációs és az egyéb hatáskörébe utalt rendszerek megbízható, megfelelő minőségű és gazdaságos fenntartását
  • javaslattétel az informatikai és kommunikációs rendszerek, berendezések műszaki változtatásaira, illetve aktív közreműködés a rendszereken történő változtatások végrehajtására
  • karbantartási tervek készítése, végrehajtása
  • javítási, hibaelhárítási tevékenységek kivizsgálása és a folyamat teljes körű irányítása
  • aktív részvétel a telephelyi beruházások és projektek - szakterületét érintő -– tervezésében, előkészítésében és végrehajtásában
  • dokumentációs fegyelem betartása, betartatása
  • kapcsolattartás a vállalatokon kívüli szervezetekkel és hatóságokkal
  • jelentések, riportok készítése a vezetőség számára

Elvárások:
  • felsőfokú informatikai végzettség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • rendszer - integrátori és megalapozott programozási ismeretek
  • informatikai rendszerek validálási ismeretei
  • széleskörű tapasztalat az Informatikai infrastruktúrák terén
  • általános műszaki affinitás
  • kiváló szervezési és tervezési készség
  • magasfokú problémamegoldási, -és döntési képesség
  • innovatív, proaktív gondolkodásmód
  • képesség az önálló, és hatékony munkaszervezésre
  • csapatmunkára való hajlandóság
  • szolgáltatás-központú gondolkodásmód
Előnyök:
  • műszaki mérnöki, vagy üzemmérnöki végzettség
  • jártasság projektek koordinálásában
  • számítógépközpontok üzemeltetésében szerzett tapasztalatok
  • felhőalapú technológiák ismerete
  • digitalizáció témakörben szerzett gyakorlat
  • hardver karbantartói ismeretek
  • gyógyszeripari tapasztalat
Amit kínálunk:
  • piacon kimagasló bérezés és cafeteria
  • kollektív élet –és baleset biztosítás
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • éves bónusz
  • részvételi lehetőség ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatokon
Munkáltató profilja:
  • Észak Magyarország térségének egyik legjelentősebb gyógyszeripari cége
Egyéb:
  • a munkavégzés helye: Miskolc Csanyik-völgy
  • munkarend: általános
  • foglalkoztatás módja: munkaerő kölcsönzés, határozatlan idejű munkaszerződés

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató