Állásajánlatok

Informatikus, rendszergazda

2018.11.15.

Azonosító: 6638

székesfehérvári, nagy múltú magyar tulajdonú partnerünk megbízásából keresünk olyan kollégát, aki szeretne családias légkörben, a vállalat megbecsült tagjaként Informatikus, rendszergazda pozíciót betölteni

Feladatok:
  • Rendszergazdai tevékenység
  • Microsoft operációs rendszerek, Office-és egyéb alkalmazói programok teljesítése
  • Számítógépek és perifériák rendszergazdai felügyelete
  • Hiba detektálás és elhárítás
Elvárások:
  • Legalább szakirányú középfokú végzettség
  • Számítógép rendszerek, hálózatok, Microsoft Windows és Office termékek, hardver ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Cisco és/vagy Microsoft vizsgák vagy ezek ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kötetlen munkarend
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Stabil, biztos munkahely
  • Családbarát, emberközpontú légkör

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató