Állásajánlatok

IT rendszerszervező

Budapest2018.08.10.

Azonosító: 6273
IT Rendszerszervező munkatársat keresünk Budapestre.

Magyarország egyik legnagyobb pénzintézetének budapesti székhelyére keresünk IT Rendszerszervező munkatársat.

Feladatok:
  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • A projektek céljaihoz legjobban illeszkedő informatikai megoldások kiválasztása
  • Kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel
  • Üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése és azok illesztése az IT architektúra követelményekhez
  • A keletkező dokumentumok minőségbiztosítása
  • A rendszertesztek megtervezése és végrehajtása
Elvárások:
  • Informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat
  • Jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek
  • Magas szintű UML módszertan és SQL ismeretek
  • Tapasztalat szolgáltatás alapú interfészek kialakításában
  • Elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
Előnyök:
  • Kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás
  • Banki vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • A következő konkrét módszertanok, technológiák, szoftverek valamelyikének ismerete:BPMN, Enterprise Architect, Middleware, Tibco, MQ, Java (J2EE), Oracle, XML
Amit kínálunk:
  • Stabil és dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Színes, változatos feladatok
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre egy kihívásokkal teli munkakörben
  • Versenyképes jövedelem
Munkáltató profilja:

Magyarország egyik legjelentősebb pénzintézete.

Egyéb:

A munkavégzés helye: Budapest, belváros.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató