Állásajánlatok

PLC programozó mérnök

Miskolc2021.01.02.

Azonosító: 7475

Miskolci jármű-villamossági, elektronikai készülékek gyártására specializálódott partnercégünkhöz keresünk PLC programozó mérnök munkatársakat.

Feladatok:
  • meglévő automatizált termelő gépek PLC programjainak módosítása, fejlesztése
  • programhibák felderítése, javítása
  • új célgépek tervezésében, programozásában való aktív részvétel
  • robotizációs ill. egyéb automatizálási projektekben való aktív részvétel
  • termelő gépeken felmerülő napi automatizálási hibák feltárása és elhárítása
  • karbantartó csapat támogatása
  • új termékek bevezetésének támogatása
Elvárások:
  • villamosmérnök/mechatronikai mérnök vagy és automatizálásra szakosodott végzettség (min. BSc)
  • min. 3 éves PLC programozási ismeret
  • jártasság az automatizálási ill. biztonságtechnikai elemek működésében
  • magabiztos elektromos rajzolvasási ismeretek
  • középfokú angol nyelvtudás
Előnyök:
  • ePLAN electric P8 tervező szoftver ismerete
  • pneumatikai kapcsolások és rajzolvasási ismeretek
  • strukturált szövegű programozási nyelv ismerete
  • CoDeSys programozási környezet ismerete
  • középfokú német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • fiatal, támogató csapat, multinacionális munkakörnyezet
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • szakmai és személyes fejlődésed sokoldalú támogatása (teljesítményértékelések, karrierterv készítése, tanfolyamok, szakmai továbbképzések,
  • tanulmányok támogatása, nyelvtanulási lehetőség, stb.)
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, munkába járás támogatása
  • munkatársi kedvezmények városszerte
Munkáltató profilja:
  • Észak Magyarország térségének egyik kiemelkedő multinacionális vállalata.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Miskolc

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató