Állásajánlatok

Software Test Specialist

2019.10.11.

Azonosító: 6386

Piacvezető informatikai partnerünk Budapest közvetlen vonzáskörzetében található - tömegközeledéssel jól megközelíthető - telephelyére keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Új verziók, szoftvercsomagok tesztelése SCRUM módszertan szerint
  • Regressziós és stressz tesztek futtatása
  • Tesztelés támogatása hardver és szoftver perspektívából
  • Hibák kivizsgálása és jelentése
  • Tesztelés naplózása és az eredmények továbbítása a fejlesztés részére
  • Hibajavítások sikerességének megerősítése
  • Részvétel a napi stand-upokon
Elvárások:
  • Felhasználói szintű Linux ismeretek (Red Hat, AIX)
  • Alapszintű programozási készségek (php, Pearl, Python)
  • Alapszintű Eclipse ismeretek
  • Agilis módszertanok alapjainak ismerete
  • Alapvető adattárolási ismeretek (RAID, SAN, NAS, fiber channel)
  • Középszintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Stabil háttér egy dinamikusan növekvő piacvezető multinacionális vállalatnál
  • Belső szakmai tréningek
  • Karrierépítési lehetőség egy piacvezető nemzetközi vállalatnál (akár nemzetközi szinten is)
Munkáltató profilja:

Piacvezető, számítástechnikai eszközök gyártásával foglalkozó nemzetközi vállalat.

Egyéb:
  • A munkavégzés helye: Vác.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató