Állásajánlatok

Szoftverfejlesztő

2019.11.15.

Azonosító: 7110

Piacvezető informatikai partnerünk Budapest közvetlen vonzáskörzetében található - tömegközeledéssel jól megközelíthető - telephelyére keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Részvétel a fejlesztési projektekben
  • Fejlesztések végrehajtása meghatározott script nyelvek használatával
  • Intézkedések végrehajtása a teszt automatizálás és a hatékonyság fejlesztése érdekében
  • Részvétel szoftver regressziós és stressz tesztelés futtatásában
  • A tesztelés során felmerülő hibák kivizsgálása és jelentése
  • Részvétel a napi stand-upokon
Elvárások:
  • Programozási készségek (Python, php, Pearl)
  • Felhasználói szintű Linux ismeretek (Red Hat, AIX)
  • Agilis módszertanok alapjainak ismerete
  • Alapszintű Eclipse ismeretek
  • Alapvető adattárolási ismeretek (RAID, SAN, NAS, fiber channel)
  • Középszintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Piacvezető technológiák megismerése
  • Feladat és célorientált csapatban való munkavégzés
  • Innováció és fejlődési lehetőségek
  • Kellemes munkahelyi légkör
Egyéb:

Munkavégzés helye: Vác

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató