Állásajánlatok

Vállalatirányítási rendszer szakértő

Székesfehérvár2019.04.18.

Azonosító: 6862

Magyar tulajdonban lévő ipari vállalat keresi
vállalatirányítási rendszer szakértő kollégáját

Feladatok:
  • A vállalatcsoport új integrált vállalatirányítási rendszerének bevezetése
  • A későbbi működtetésében aktív közreműködés egy központi support csapat tagjaként
Elvárások:
  • Felsőfokú IT végzettség és min. 3 év tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésében, működtetésében VAGY
  • Középfokú IT végzettség és min. 5 év tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésében, működtetésében
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodásmód
Előnyök:
  • IFS, Oracle tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Stabil munkahely
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitás = magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató