Állásajánlatok

Webfejlesztő

Budapest2018.09.20.

Azonosító: 5835
Budapestre keresünk Webfejlesztő munkatársat.

Budapesti Számítástechnikai partnercégünk keres Webfejlesztő munkatársat nyílt forráskódú ECM rendszerük fejlesztésére.

Feladatok:
  • Full stack webfejlesztési feladatok teljeskörű ellátása
  • A cég ECM rendszerének fejlesztése
  • Együttműködés a szoftverfejlesztő kollégákkal a SCRUM módszertan alapelvei alapján
  • DevOps feladatok ellátása
  • Fejlesztési igények végrehajtása és implementálása
Elvárások:
  • Legalább két év szoftverfejlesztési tapasztalat .NET környezetben
  • Jártasság agilis módszertanokban
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • A következő technológiák ismerete: Git, Typescript, .NET Framework 4.6.1, Microsoft SQL
Előnyök:
  • Aurelia framework, ECMA Script 2017, Powershell ismerete
Amit kínálunk:
  • Stabil háttér, komoly referenciákkal bíró vállalat
  • Önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkör
  • Versenyképes bérezés
  • Könnyen megközelíthető, parkosított környezetben történő munkavégzés
Munkáltató profilja:

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, magyar hátterű szoftverfejlesztő cég.

Egyéb:

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató