Állásajánlatok

Cloud AI Solution Manager

Budapest2021.04.01.

Azonosító: 7658

Multinacionális telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Ügyfelek látogatása, és értékesítés előtti támogatás nyújtása az ügyfelek üzleti és műszaki követelményeinek megfelelő megoldások javaslatában és tervezésében
  • Projektek fejlesztése a key account menedzserekkel, sales és műszaki prezentációk bemutatása az ügyfél, partner számára, potenciális ügyfelek meghatározása és ajánlattétel
  • Pályázatok, prezentációk, konzultációk és üzleti ajánlatok alkalmával részvétel
  • Termékinformációk, anyagjegyzék és ajánlati tervek biztosítása
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése, valamint kommunikáció az R&D csapatokkal és a helyi kollégákkal a funkciók fejlesztése érdekében
  • Az informatikai piac elemzése és a megfelelő stratégia elkészítése
  • Technikai megoldások és kereskedelmi stratégiák kidolgozása és ajánlása az ügyfelek üzleti céljainak, célkitűzéseinek, igényeinek és a kiépített rendszer infrastruktúra elemzése alapján
  • Kapcsolattartás a végfelhasználó/partner/disztribútor technikusaival, a magyarországi vállalati informatikai piac naprakész ismerete
  • A vállalati informatikai termékek marketingtevékenységének megszervezése és lebonyolítása
Elvárások:
  • Több mint 5 éves tapasztalat szerver, storage, Cloud, AI relative megoldások értékesítésében és ecosystem fejlesztésben
  • BSc vagy MSc végzettség, preferáltan informatikai szakon
  • Anyanyelvi magyar és folyékony angol nyelvtudás
  • Több éves Solution Sales tapasztalat
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat legalább az egyik szektorban: telekommunikáció, kormányzat, pénzügy, internetszolgáltató, szállítás, energia, gyártási informatikai piac és ökoszisztéma
  • A mainstream forgalmazók, vagy integrátorok ismerete
  • Kiváló kommunikációs, szervezési és prezentációs készségek
  • Önmenedzsment és önálló, eredményközpontú munkavégzésre való képesség
  • Fejlett interperszonális készségek
  • Dinamikus személyiség és hatékony munkavégzés multikulturális környezetben
Amit kínálunk:
  • Karrierépítés lehetősége a világ egyik vezető multinacionális, telekommunikációs vállalatánál
  • Szakmai kihívások
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató