Állásajánlatok

Access Transmission Projektvezető

Budapest2021.01.13.

Azonosító: 7532

Távközlési partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Optikai hálózat bővítés projektek, figyelembe véve a kapacitásigényeket, a kivitelezési költségeket, kivitelezési időket és a meglévő optikai hálózati adottságokat
  • Az optikai bérelt vonali szolgáltatókkal egyeztetések és velük történő szerződéskötések támogatása
  • Költségvetési kalkuláció készítése, valamint a jóváhagyási folyamat menedzselése és teljeskörű támogatása
  • A részletes tervezési folyamat irányítása
  • A munkafolyamat koordinálása a mobil hozzáférési és a fix hálózati tervezők között
  • A telepítési folyamat menedzselése, megrendelés és projektkezelés vállalati rendszerben
  • A helyszíni felmérések, tesztelések és átvételek megszervezése
  • A dokumentációs folyamat nyomon követése, emellett a hálózati dokumentáció és az adminisztráció frissítése
  • Egyéb átvitel hálózat projektek menedzselése, amelyek magukban foglalják a hálózati bővítéseket, új építések, tervezés és költség-előkészítés; költségvetés jóváhagyásának támogatása; projektek megvalósítása
  • Alvállalkozókkal való együttműködés és napi kapcsolattartás a belső ügyfelekkel
  • Heti riport készítése az Access Transmission Manager részére
  • Naprakész projekt- és hálózati adatok, valamint dokumentáció vezetése
  • Projekt meetingeken való részvétel
  • Megrendelés és teljesítés adminisztráció

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség alap vagy mesterképzésen IT/hálózat/villamosmérnök szakon
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Erős OfficeSuite ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló elemző készség
  • Alapos, részlet-orientált munkavégzés
  • Kiváló átviteli hálózati ismeretek, transport hálózat alapok
  • Pontosság, magasfokú precizitás és minőségi munkavégzés iránti törekvés
  • Kiváló kommunikációs és szervezési képességek
  • Nagyfokú stresszkezelési készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Rugalmas, proaktív szemlélet

Előnyök:
  • Releváns pozícióban szerzett tapasztalat
  • Optikai hálózat telepítési projektben való jártasság
Amit kínálunk:
  • Jelentős szakmai kihívások
  • Professzionális karrierlehetőség távközlési cégnél
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató