Állásajánlatok

Mérnökségi vezető

2018.10.17.

Azonosító: 6521
Hajdú-Bihar megyei partnercégünk, gépészeti tervezőt, mérnökségi vezetőt keres.
Feladatok:
  • tíz fős mérnökségi csapat napi szintű irányítása
  • műszaki tervek kidolgozása, ellenőrzése, projektek árkalkulációja
  • partnerkapcsolatok műszaki oldalról való támogatása
  • kapcsolattartás a termelésvezetőkkel és más cégvezetőkkel
Elvárások:
  • gépészmérnöki végzettség, tervezői tapasztalat
  • csoportvezetői kompetenciák és tapasztalat
  • önállóság, teljesítményorientált, motivált, határozott személyiség
Előnyök:
  • idegen nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • fiatal, lendületes csapat
  • szakmai kihívásokkal teli, mérnökségi irányítási feladatok
  • nyitott környezet a fejlesztésre, előrelépésre, szakmai kezdeményezésekre
  • innovatív, tőkeerős céges háttér

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató