Állásajánlatok

Uszodatechnikai projektvezető

2020.09.08.

Azonosító: 7417
Uszodatechnikai projektvezető álláslehetőség Budapesten

Budapesti partnercégünk a magyarországi és európai uszodatechnikai piac stabil szereplője, ausztrál kompozit technológiával kiváló minőségű, gyors telepíthetőségű karbon kerámia medencék telepítésével, értékesítésével foglalkozik. Lendületes, nagy tapasztalattal rendelkező csapatába keresi újabb Uszodatechnikai projektvezető kollégáját

Feladatok:
  • Részvétel a megrendelővel vagy annak kivitelezőjével történő műszaki egyeztetéseken, illetve a kiviteli tervek elkészítésében, ellenőrzésében
  • Külön megbízás esetén műszaki vezetés végzése
  • Árkalkuláció és árajánlat készítése
  • Helyszíni műszaki ellenőrzés annak érdekében, hogy a medencetesten a szerelvényezés, gépészeti szerelés a jóváhagyott gépészeti rajz szerint valósuljon meg
  • Műszaki felmérés végzése a telepíthetőségre, szállításra, daruzásra vonatkozóan
  • Telepíthetőségi dokumentum összeállítása
  • A kivitelezési, szerelési munkák kiadása a szerelésvezetőnek, szerelőknek, alvállalkozóknak, műszaki vezetőnek- az ő kontrolljuk, koordinációjuk és beszámoltatásuk
  • Kivitelezési ütemterv készítése, check list vezetése
  • Szintezési jegyzőkönyv összeállítása, próbaüzem tarttatása- átvétel előtt
  • Átadási dokumentáció készítése, megrendelő felé az átadás és az oktatás elvégzése, valamint a teljesítésigazolás aláíratása a megrendelővel
  • Garanciális – szerviz feladatok kezelése, a törvényi határidőkön belül a Szerviz szabályzatnak megfelelően

Elvárások:
  • Műszaki végzettség- minimálisan technikusi képesítés ( építészeti, épületgépészeti területen)
  • Autocad/Archicad ismeret
  • Minimum 2-3 év építőipari projektvezetési tapasztalat
  • Agilis személyiség
  • Képesség az önálló munkaszervezésre
  • Magasfokú precizitás, a határidők betartásának képessége
  • Megfelelő stresszkezelési képesség
  • Képesség párhuzamosan futó projektek menedzselésére
  • Kimagasló szervező, -és kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin

  • Felsőfokú műszaki végzettség- preferáltan a következő területek valamelyikén (műszaki menedzser/építőmérnök/építészmérnök/környezetmérnök)
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Piacképes bér és juttatási csomag
  • Céges gépjármű saját használatra
  • Céges telefon
  • Szakmai kihívások
  • Perspektív jövőképpel rendelkező, innovatív megoldásokkal működő vállalati környezetben történő munkavégzés
  • Nívós, 2.kerületi munkavégzési hely
  • Összeszokott csapat, emberséges vezető
Munkáltató profilja:

Magyarországi és európai uszodatechnikai piac stabil szereplője, ausztrál kompozit technológiával kiváló minőségű, gyors telepíthetőségű karbon kerámia medencék telepítésével, értékesítésével foglalkozik.

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest 2.kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató