Állásajánlatok

DWDM távközlési üzembe helyező

Budapest2019.11.14.

Azonosító: 7156

Távközlési területre keresünk kiemelkedő fizetéssel

DWDM távközlési üzembe helyező kollégát

Feladatok:
  • DWDM és egyéb optikai eszközök helyszíni telepítése
  • Kábelezési és berendezés telepítési munkák elvégzése
  • Elvégzett munkák dokumentálása, anyagelszámolások elvégzése
Elvárások:
  • Szakirányú iskolai végzettség: mérnöki vagy technikusi területen
  • WDM elméleti ismeretek
  • Gyengeáramú ismeretek
  • Optikai ismeretek
  • IP-s ismeretek
  • Projekt ütemterve alapján éjszakai munkavégzés vállalása
Előnyök:
  • Távközlésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Szerverteremben való korábbi munkavégzés
  • Strukturált hálózat építési ismeretek
Amit kínálunk:
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Autó biztosítása magánhasználatra is
  • Kiemelkedő jövedelem biztosítása
Munkáltató profilja:
  • Fő tevékenysége a vezeték nélküli távközlés

Munkavégzés székhelye: Budapest XX. kerülete, de projekt jelleggel országos munkavégzés vállalása

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató