Állásajánlatok

Mobile Radio Access network Backoffice Engineer

Budapest2020.11.04.

Azonosító: 7423
Mobile Radio Access Network Backoffice Engineer pozícióba keresünk partnerünk csapatába motivált junior kollégát
Feladatok:
  • RAN hálózattal kapcsolatos konfigurációs változások implementálása
  • RAN menedzsment rendszerek konfigurációja
  • Napi szintű rádió hálózati konfiguráció - 2G, 3G, 4G, vagy más szolgáltatás konfigurációja, módosítása, integrálása
  • Részvétel hardver, szoftver, feature és rendszertesztelésekben
  • Alvállalkozók koordinálása a helyi implementáció során
  • Műszaki problémák felkutatása, megoldása és adminisztrálása
  • RAN eszközök szoftveres menedzselése
  • Problémák megoldása, hibaelhárítás
  • Kisebb projektek koordinálása
  • Heti riportok készítése
  • Adminisztrációs szabályok betartása
  • Tool-ok adminisztrációja
  • Külső alvállalkozókkal kapcsolattartás
Elvárások:
  • Msc vagy Bsc diploma Telekommunikáció, IT vagy villamosmérnök szakon
  • 1-3 év tapasztalat mobil hálózat telepítésben
  • Mobile Radio Access Network ismeret
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek

Előnyök:
  • Az alábbiak ismerete:
  • Huawei DBS5900/ DBS3900 / BTS3902E / DBS3806 / DBS3900 LTE)
  • Huawei BSC6900, BSC6810 and Huawei RNC6900, RNC6910 )
  • Huawei iManager M2000/U2000/U2020/MAE)
Amit kínálunk:
  • Professzionális karrierlehetőség piacvezető multinacionális telekommunikációs cégnél
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató