Állásajánlatok

Projekt menedzser

Budapest2019.11.15.

Azonosító: 7157

Távközlési területre keresünk Projekt menedzser kollégát

Feladatok:
  • Projektek end to end kontrollja és menedzselése
  • Projektek tervezése, vezetése, előkészítése, támogatása
  • Árajánlatok készítése
  • Napi munkaszervezés, ütemezés, szerelő csapatok szakmai támogatása, irányítása
  • A kivitelezéssel kapcsolatos minőségi követelmények monitorozása, ellenőrzése
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Riportok készítése
  • Projektek pénzügyi kontrollja
  • Partnerekkel, belső osztályokkal való kapcsolattartás
  • Projektelszámolásokkal kapcsolatos feladatok támogatása
Elvárások:
  • 3-5 éves távközlési szakmai tapasztalat
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Távközlésben használatos szerelési anyagok ismerete
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Dinamikus, eredmény centrikus és rugalmas hozzáállás
  • Csapattagokkal való együttműködés
Előnyök:
  • Angol nyelvtudás
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Home office lehetőség heti 1-2 alkalommal
  • Autó biztosítása magánhasználatra is
  • Jó kereseti lehetőség
  • Kiemelkedő bónusz
Munkáltató profilja:
  • Fő tevékenysége a vezeték nélküli távközlés
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest, XX. kerület

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató