Állásajánlatok

Operatív vezető

Budapest2019.03.22.

Azonosító: 6784
Operatív vezető munkatársat keresünk

Több mint 25 éves tapasztalattal rendelkező, magasnyomású, önkiszolgáló autómosó berendezések, önkiszolgáló porszívók, egyedi épületgépészeti-, épület- valamint fűtésautomatikai berendezések tervezésével foglalkozó partnercégünk munkatársat keres

Feladatok:
  • Ideális jelöltként a feladat a vállalat termékkörének megismerése, a termékfejlesztésbe történő bekapcsolódás, gyártási technológiák megismerése, jelenlegi partnerek megismerése, a vállalat irányításába történő bekapcsolódás
  • Ügyfélkör bővítése külföldi vevőkkel, üzleti tárgyalások lebonyolítás
  • Külföldi akvizíciós lehetőségek felkutatása szlovák / román piac felé történő nyitás előkészítése
  • Ajánlatok műszaki tartalmának kialakítása. A költség előirányzatok megtervezése, eredményes költséggazdálkodás, a hatékonyság növelése, költségcsökkentési intézkedések megvalósítása, szerződések engedélyeztetése és felülvizsgálata
  • A vállalat stratégiai döntéseinek előkészítése, auditok lebonyolítása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök, villamosmérnök)
  • Gyártásban szerzett 5+ év mérnöki tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Irodai programok erős felhasználói szintű ismerete (Word, Excel stb.)
  • Határozott, proaktív, projektszemlélet jellemzi
  • B kategóriás jogosítvány
  • 5+ év termékfejlesztés területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Egyéb európai nyelv legalább középfokú ismerete (szlovák, román)
Amit kínálunk:
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség: mérnöki felelősség, valamint vállalat vezetői teendők
  • Felelősségteljes, változatos munkakör, megbecsült management tagjaként
  • Szakmai kihívások, széles együtt működéi lehetőségek
  • Motiváló, stabil, versenyképes nagyvállalati háttér

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató