Állásajánlatok

Applikációs szoftvermérnök

Budapest2021.04.30.

Azonosító: 7543

Piacvezető nemzetközi hátterű partnercégünkhöz keresünk munkatársat összetett elektro-pneumatikus rendszert vezérlő szoftver fejlesztésére/tesztelésére az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Fékvezérlő alkalmazások teszt specifikációjának elkészítése
  • Vasúti fékvezérlő rendszerek szoftverének fejlesztése és/vagy tesztelése
  • Rendszer- és szoftverkövetelmények elemzése
  • Automatizált tesztek fejlesztése, futtatása „hardware in the loop” környezetben
  • Modul tesztek fejlesztése, futtatása „software in the loop” környezetben
  • A teszt eredmények kiértékelése, proaktív részvétel a megtalált hibák okainak feltárásában
  • A teszt eredmények dokumentálása
  • A validáció, illetve a beüzemelés műszaki támogatása
  • Részvétel code-review-n, illetve szoftver auditon

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség Informatikus, villamos-, mechatronikai- vagy gépészmérnök, illetve programozó-, vagy programtervező matematikus szakon
  • Programozási ismeretek (C/C++)
  • Mérnöki szemlélet, képesség összetett rendszerek gyors megértésére
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, jó problémamegoldó képesség
  • Grafikus szoftverfejlesztő eszközök (CASE eszközök) ismerete (Ascet, CodeSys, Simulink)
  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Modern irodai környezet, rekreációs szobával, sportolási lehetőségekkel
  • Kiemelkedő bérezés és széles juttatási csomag
  • Kötetlen és rugalmas munkaidő és lehetőség otthoni munkavégzésre is
  • Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége
  • Szakmai készségek fejlesztése, részvétel konferenciákon, képzéseken, oktatásokon
  • Innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal való munkavégzés
  • Támogató és jó hangulatú csapatban történik a munkavégzés
  • További szakmai fejlődési lehetőségek: Szenior Tesztelő, Szenior Fejlesztő, Rendszermérnök
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató