Állásajánlatok

Projektmérnök

Székesfehérvár2021.11.23.

Azonosító: 8014

Partnercégünk autóelektronikai szerelésre szakosodott EMS vállalatként 23 éve működik Közép-Európában

Légy részese egy támogató csapatnak, egy stabil háttérrel rendelkező vállalatcsoportnál

Feladatok:
  • Új termékek gyártásba vitele (NPI), az ehhez kapcsolódó gyártóeszközök rendelkezésre állásának biztosítása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és a vevő projekt team-mel
  • Mintagyártások menedzselése, auditokra való felkészülés
  • Sorozatgyártásban levő termékek gyártásának műszaki támogatása, hatékonyságnövelő és kieséscsökkentő intézkedések kidolgozása Műszaki változások kezelése, bevezetése
  • Gyártási dokumentáció elkészítése
  • Minőségbiztosítási osztály munkájának támogatása reklamáció esetén
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precizitás, a részletekre való odafigyelés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság
Előnyök:
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Autóipari ismeretek
  • Elektronikai gyártási folyamatok ismerete (Beültetési, forrasztási technológiák)
Amit kínálunk:
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Éves bónusz/mozgóbér + Cafeteria
  • Céges üdülés, üdültetés
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató