Állásajánlatok

Mérnök értékesítő

Miskolc2021.11.23.

Azonosító: 7787
Nemzetközi háttérrel rendelkező a vízkezelés és vegyszeradagolás területén tevékenykedő nívós partnercégünkhöz keresünk kollégát

Mérnök értékesítő pozícióba

Feladatok:
  • Műszaki tárgyalások lebonyolítása, folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A cég termékeinek promotálása potenciális új, illetve meglévő ügyfelek részére
  • A szükséges műszaki dokumentációk elkészítése pl. rajzok, alkatrészlisták, műszaki leírások
  • Helyszíni felmérések végzése
  • Ajánlatok kidolgozása, szerződések előkészítése
  • Termékértékesítési kimutatások, statisztikák készítése
Elvárások:
  • Több éves Mérnök értékesítő/Műszaki értékesítő tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Műszaki affinitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan vegyész-, környezet-,vízépítő-, illetve gépészmérnök szakon
  • Ipari területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó
  • Jutalék- és bónuszrendszer
  • Munkavégzés helye: Északkelet Magyarország, főleg Miskolc és környéke

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató