Egyedülálló Gépész-, villamos-, és járműmérnök álláslehetőségek Székesfehérváron

Székesfehérvár2018.11.09.

Azonosító: 6605

Magyarország vezető járműgyártó vállalatához keresünk motivált, lelkes mérnök kollégákat
Egyedülálló szakmai innováció és több mint 100 éves múlt, ami a leginkább partnercégünket jellemzi.

Feladatok:
  • A jelenleg 4-5 főből álló, folyamatosan bővülő mérnöki csapat munkájának támogatása
  • Motor- fékpadi és járműves mérések önálló végrehajtása és kiértékelése
  • Folyamatos együttműködés projekt és csapatmunkákban
  • A legújabb technológiák implementációjával való aktív részvétel
Elvárások:
  • Befejezett felsőfokú gépészmérnök, járműmérnök vagy villamosmérnök tanulmányok (egyetemi vagy Msc) preferáltan autógépész, mechatronikai, vagy járműtechnika szakirányon
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Komplex összefüggések gyors megértése
  • Képesség önálló munkavégzésre, illetve projektmunkákban csapatjátékos hozzáállás
  • Sikerorientáltság
  • Folyamatos tanulás és fejlődés vágya
Előnyök:
  • Járműgyártásban szerzett releváns tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Tőkeerős, magyar nagyvállalat műszaki szakembereként lehetőség a folyamatos tanulásra és szakmai fejlődésre
  • Inspiráló, szakmai feladatok és kihívások várják egy dinamikusan növekvő piaci környezetben
  • Részt vehet egy patinás, nagy múltú cég fejlődésében és sikereiben
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkáltató profilja:

Járműipari partnercégünk, több mint 100 éves tapasztalattal rendelkezik. Az innováció központi szerepének köszönhetően, a vállalat folyamatosan új járműtípusokat mutatott be fejlődése során, számtalan megrendeléssel büszkélkedhetett a világ országaiban. Autóbuszai szinte minden kontinensre eljutottak, és sok országban szolgálják ma is az utazókat.

Mérnökei fejlesztették ki az első önhordó vázszerkezeteket, valamint az ő találmányuk volt a csuklós autóbusz is. A napjainkban gyorsan növekvő vállalat, rövidesen új fejlesztésekkel jelenik meg a piacon: az elektromos és az LNG (Liquid Natural Gas) meghajtású autóbuszokkal, amelyek a gazdaságos és környezetbarát közlekedést szolgálják majd. A vállalat jövőbeli küldetéséhez motivált, szakértő kollégákat keresünk

Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató