Állásajánlatok

Értékesítés támogató mérnök

2019.05.20.

Azonosító: 6676
Partnerünkhöz Értékesítés támogató mérnököt keresünk

Partnerünk a modern pneumatikus technológiák területén tevékenykedik és mindig is világszintű vevői támogatásra és elégedettségre törekedett. Országos szintű támogatásra keresünk műszaki affinitással rendelkező Értékesítés támogató mérnököt.

Feladatok:
  • Műszaki szaktanácsadás, háttértámogatás, elektromos termékek speciális ismerete
  • Közös értékesítési tervek összeállításának segítése
  • Pre-sales és after sales tevékenységek ellátása
  • Műszaki problémák gondos kivizsgálása, diagnosztizálása
  • Piackutatás, ügyfelek elektromos specialistáival való kapcsolatépítés
  • Projektek kidolgozása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki, vagy technikusi végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat (programozás, automatizálás, műszaki szaktanácsadás, mechatronika, pneumatika, karbantartás)
  • PLC és mikrokontroller programozás, AC/DC szervótechnika, léptetőmotoros hajtások, terepi buszrendszerek ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Komplex gondolkodás
Előnyök:
  • Villamosmérnök végzettség
  • automatizálás, mechatronika szakirány
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • Céges gépjármű
  • megbízható szakmai tudás elsajátítása
  • folyamatosan fejlődő nemzetközi háttér
  • innovatív környezet, támogató csapat

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató