Állásajánlatok

Fejlesztőmérnök

Székesfehérvár2019.08.15.

Azonosító: 7025

Stabil, nagy múltú partnerünkhöz keresünk kollégát,

Fejlesztőmérnök pozícióba

Feladatok:

•   Automatikus tesztrendszerek HW/SW fejlesztése elektronikus részegységek végellenőrzéséhez

Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Angol nyelv ismeret
  • Magabiztos MS Office ismeret (MS Outlook, Word, Excel)
  • Altium tervezőszoftver ismerete
  • Néhány éves munkatapasztalat hasonló területen
  • Jártasság termékfejlesztésben és dokumentálásban
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás
Előnyök:
  • LabVIEW, C#, Python ismeret előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Béren kívüli juttatás
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Támogató munkahelyi légkörben, fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • Térítésmentes egészségügyi szűrések
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőségek
Munkáltató profilja:

A legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari nagyvállalat, mely az első 3 elektronikai szerződéses gyártók közt szerepel Európában.

Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató